Én még ehez a játékok látványának fotorealisztikussá válását tenném hozzá ami miatt minden játék egyformává válik.Már nem lesz értelme a saját "engine"-eknek ha a látványban mind egységesen fotorealisztikus.
Elmúlik az ez érdekességi faktor amit a különböző fejlesztők különbözőképpen megvalósított játékterei világai jelentettek,mert mind csak tört a valóságosság felé de persze nem érték el azt ezért ezerféle látány-világ létezett.
Aztán most hogy minden valósághú lett ezért egységsen unalmas lett minden,még a sci-fi fantáziahelyek is előbb utóbb ismétlődnek a való világan játszódó terek meg teljesen ismétlődnek.
Tehát a fotorealisztikus valóságosság miatt megszűnt az ártalmatlan játékosság.
És a fotorealisztikus valóságosság miatt megszűnt a sokszínű megvalósítás és unalmas lett a játéktér.
Ezért fordul minden vissza a retro felé a régi játékok felé.










